Klienci mogą odbierać klucze do mieszkań w Cascade Residence


2019.11.22
Autor: Urbanity.pl
Marvipol Development zakończył już budowę warszawskiej inwestycji Cascade Residence i uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Cascade Residence to niewielka inwestycja mieszkaniowa wysokiej klasy, która zlokalizowana jest przy ulicy Modzelewskiego 63 na Mokotowie. W 8-kondygnacyjnym budynku znalazło się 39 apartamentów o metrażach od 60 do 180 metrów kwadratowych oraz 5 lokali usługowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 13 000 zł za mkw. brutto. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wynosi prawie 4 000 mkw.

Do wykonania elewacji budynku użyto piaskowca, tynku mineralnego oraz paneli HPL. O wysokiej klasie inwestycji świadczą również stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem zamontowane na balkonach oraz panoramiczne, przesuwne okna z naturalnego drewna. Wnętrza apartamentowca ozdobiły wysokiej jakości stylowe płyty ze spieku kwarcowego.

Na ostatnich poziomach Cascade Residence znajdują się dwupoziomowe apartamenty z antresolą o wysokości ponad 5 metrów. Inwestycja może się również pochwalić lobby z całodobową recepcją oraz prywatnym ogrodem.

Generalnym wykonawcą była firma F.B.I. Tasbud, która prowadziła budowę od stycznia 2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.