Apartamentowiec Cascade Residence na ukończeniu


2019.10.07
Autor: Urbanity.pl
Trwają prace wykończeniowe na terenie warszawskiej inwestycji Cascade Residence, która powstaje na Mokotowie. Deweloperem jest firma Marvipol Development S.A.

W listopadzie br., pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań w apartamentowcu Cascade Residence. Obecnie trwają już ostatnie prace wykończeniowe, które obejmują części wspólne apartamentowca, tarasy mieszkań oraz małą architekturę – m.in. montaż ławek, pergoli czy gier - jak szachy, „memo” czy „go”.

Cascade Residence to 7-piętrowy budynek mieszkalny klasy premium, który oferuje 39 apartamentów o powierzchniach od 45 do 181 metrów kwadratowych. Budynek otoczony jest zielonym patio i jest chroniony i monitorowany. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji lobby z recepcją. Na 5 piętrze oraz na ostatnich kondygnacjach apartamentowca znajdą się lokale dwupoziomowe.

Do stworzenia elewacji budynku użyto piaskowca, tynku mineralnego oraz paneli HPL. Na balkonach znajdują się stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem.

Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Modzelewskiego 63 na warszawskim Mokotowie. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia City Macieja Zombirta.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.