Dwóch deweloperów, jedna inwestycja. Rusza budowa osiedla Lizbońska


2022.11.25
Autor: Bartosz Motorek
Rozpoczęła się budowa osiedla wielorodzinnego przy Lizbońskiej w Warszawie, które oferuje 200 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe. Inwestycja realizowana jest przez dwóch deweloperów, a za jej projekt odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Osiedle Lizbońska to wspólna inwestycja Grupo Lar Polska i Develii w Warszawie. Osiedle powstaje na działce przy ulicy Lizbońskiej, Urugwajskiej i Al. Stanów Zjednoczonych i składać się będzie z czterech budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 200 mieszkań. Pierwsze prace budowlane już się rozpoczęły, a ich wykonawcą jest firma Unibep. Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci.

W momencie rozpoczęcia budowy umowami rezerwacyjnymi oraz deweloperskimi objętych zostało ponad 20 proc. mieszkań. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 37do 93 m kw. i rozkładach 2-, 3- i 4- pokojowych. W parterach budynków zaplanowano ponadto 15 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Pierwsi mieszkańcy odbiorą swoje mieszkania w 2024 roku.

Do końca roku zabezpieczony zostanie teren budowy i rozpoczną się prace związane z realizacją garażu podziemnego.

Grupo Lar Polska i Develia zrealizują wspólnie także inny projekt deweloperski w Warszawie - Ursynów #22. Inwestycja powstanie przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie. Ruszyła już sprzedaż mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.