Bird & Bird w Central Point. Międzynarodowa kancelaria w ścisłym centrum Warszawy

2022.04.13

Działająca na całym świecie kancelaria prawna Bird & Bird wynajęła biuro w samym centrum Warszawy. Firma prawnicza zajmie trzy piętra w wieżowcu Central Point.

Posiadająca 30 biur własnych w 21 krajach na całym świecie kancelaria prawna Bird & Bird podpisała umowę najmu z belgijskim deweloperem Immobel i stała się jednym z najemców biurowca Central Point w centrum Warszawy. W wieżowcu firma wynajęła 2545 mkw. powierzchni na trzech piętrach budynku. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.

Dział doradztwa budowlanego i projektowego Savills będzie w imieniu najemcy odpowiadał za zarządzanie projektem i koordynację prac wykończeniowych związanych z aranżacją biura.

Central Point to flagowa inwestycja biurowa belgijskiego dewelopera w Polsce, zlokalizowana przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, w miejscu, w którym przecinają się dwie linie metra. Biurowiec przy Zielnej oferuje około 18 000 mkw. przestrzeni do pracy klasy A. Wieżowiec został oddany do użytku pod koniec 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.