TomTom zajmie ostatnie piętra w biurowcu Orion Business Tower w Łodzi


2015.09.03
Autor: Urbanity.pl
Podpisana została umowa najmu prawie 1000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w łódzkim budynku biurowym Orion Business Tower. Najemcę - firmę TomTom - przy podpisywaniu umów wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

TomTom to światowy lider w branży produktów do nawigacji, podglądu ruchu drogowego i map. W budynku Orion Business Tower firma zajmie prawie 1000 metrów kwadratowych na najwyższych piętrach w obiekcie.

Izabela Ciszewska, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, komentuje:

Podpisanie przez TomTom umowy najmu to kolejny dobry sygnał dla łódzkiego rynku biurowego. Zainteresowanie najemców utrzymuje się na wysokim poziomie ? porównywalnym z bardzo dobrym 2014. Na koniec I półrocza 2015 popyt brutto wyniósł ponad 23 000 mkw., a w całym ubiegłym roku 45 700 mkw.


Orion Business Tower dysponuje powierzchnią najmu wynoszącą około 10 tys. mkw., które rozplanowane zostało na 16 kondygnacjach. Budynek znajduje się u zbiegu głównej miejskiej arterii - Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza. Zarządcą obiektu jest NAI Estate Fellows.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.