Znamy generalnego wykonawcę ŁÓDŹ.WORK


2018.07.18
Autor: urbanity.pl
Na początku lipca firmy OKAM i FineTech Construction podpisały umowę na realizację projektu ŁÓDŹ.WORK. W ramach tej umowy generalny wykonawca zobowiązuje się do zrewitalizowania i dostosowania dawnych zabudowań fabryki Meyerhoffa przy ulicy Dowborczyków 18 w Łodzi na potrzeby biurowe i coworkingowe.

Inwestycja przy Dowborczyków to kolejny, po warszawskiej Bohemie - Strefa Praga i łódzkiej Piotrkowskiej 217, projekt Okamu, w którym zabytkowa przestrzeń zostaje zaaranżowana na potrzeby współczesnych usług i pracy.

Po przebudowie, na terenach dawnych zakładów włókienniczych powstanie blisko 4000 m2 powierzchni biurowej. Szczególną funkcję będzie miał parter budynku, w którym będzie można najmować biura na zasadzie co-workingu, np. w miesięcznym abonamencie. Ten sposób pracy jest preferowany przez coraz większą rzeszę tzw. freelancerów.

Firma Okam chce jak najszybciej przekazać plac budowy generalnemu wykonawcy tak by oddanie biur najemcom było możliwe w II kwartale przyszłego roku. To czy się to uda zależy jednak w głównej mierze od finalizacji rozmów z najemcami.

Wartość umowy pomiędzy Okam i FineTech Construction to. 10 mln złotych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.