Przy Roosevelta w Łodzi powstał nowoczesny biurowiec Teal Office


2018.12.04
Autor: Urbanity.pl
Łódzki budynek biurowy Teal Office, z końcem października uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jeszcze w tym tygodniu do swoich nowych biur wprowadzą się pierwsi najemcy.

Zarządca projektu deweloperskiego i nieruchomości, firma OPG Property Professionals, z końcem października otrzymała od Nadzoru Budowlanego pozwolenie na użytkowanie nowoczesnego biurowca Teal Office.

Inwestycja to 6-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy, który oferuje 3 034 mkw. nowoczesnej powierzchni najmu klasy A. Nowy biurowiec płynnie wkomponował się w otoczenie dawnej Fabryki Wyrobów Bawełnianych Franciszka Ramischa, znanej dziś jako OFF Piotrkowska Center.

Fasada wykończona grafitowymi blokami ceglanymi od strony pasażu OFFa nawiązuje do industrialnego charakteru miejsca, przeszklona elewacja wychodząca na ulicę Roosevelta utrzymuje zaś rytm elewacji pobliskich kamienic. Finalny wygląd budynku docenili mieszkańcy miasta. W tegorocznym plebiscycie Perły Łodzi TEAL OFFICE otrzymał nominację do nagrody „Perła Współczesna”.

Teal Office został już wynajęty w dwóch trzecich. Dostępne są jeszcze powierzchnie biurowe na pierwszym i ostatnim, piątym piętrze, a także lokal usługowy o wielkości 169 mkw. Wśród najemców biurowca znajdują się BinarApps i Grafton Recruitment Poland, a na parterze budynku otworzy się nowa restauracja: Len i Bawełna.

Biurowiec już na etapie projektu uzyskał certyfikat BREEAM z oceną „very good".

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.