Oferta pracy dla specjalistów IT w Łodzi od DataArt

2022.05.10

Przy ulicy Gdańskiej 130 w Łodzi powstał regionalny oddział DataArt, która zajmuje się doradztwem technologicznym na skalę globalną. Firma planuje zatrudnienia.

W Łodzi otwarte zostało kolejne biuro DataArt w Polsce. Firma z branży IT działa obecnie w Lublinie, Wrocławiu oraz Krakowie współpracując z ponad 400 ekspertami. Łódzki oddział mieści się w biurowcu przy ulicy Gdańskiej 130 i w najbliższych miesiącach ma osiągnąć pełną zdolność operacyjną.

Oferta pracy dla specjalistów IT
Do nowego biura w Łodzi poszukiwani są głównie specjaliści w technologiach Java, JavaScript, .NET, Android, iOS, a także testerzy oprogramowania oraz analitycy biznesowi. Pracownicy będą mieli szansę współtworzyć oprogramowanie dla światowego lidera branży online supermarket services, a także innych globalnych marek.

W ciągu najbliższych miesięcy DataArt planuje zatrudnić 80 specjalistów IT.

DataArt to firma zajmująca się konsultingiem technologicznym na skalę globalną, która powstała 20 lat temu. Wśród klientów znajdują się takie marki jak Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair i skyscanner.

Przy ulicy Gdańskiej 130 w Łodzi mieści się kompleks biurowy Stara Drukarnia, który oferuje łącznie prawie 5 000 mkw. przestrzeni do pracy. W 2019 roku ten pofabryczny budynek przeszedł generalny remont i przebudowę.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.