Na Polesiu w Łodzi rusza realizacja inwestycji mieszkaniowej "Na Fali-stej"


2021.12.10
Autor: Urbanity.pl
Na łódzkim Polesiu wybudowana zostanie nowa inwestycja mieszkaniowa spółki Kalter Nieruchomości. Osiedle zaoferuje ponad 100 mieszkań.

Osiedle Na Fali-stej w Łodzi to 5-kondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową, w którym zaplanowano 133 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 35 do 85 metrów kwadratowych i rozkładach od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Inwestycja na Polesiu będzie 4-klatkowym obiektem

Najnowsza inwestycja Kalter Nieruchomości w Łodzi powstanie na działce przy ulicy Falistej 181. Budynek wyposażony zostanie w cztery cichobieżne windy, podziemną halę garażową na 120 stanowisk, a także 20 naziemnych miejsc postojowych. Dla najmłodszych przygotowany zostanie plac zabaw.

Osiedle Na Fali-stej zostanie oddane do użytku w trzecim kwartale 2023 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Kalter.

Inne wiadomości o Osiedle Na FALI-stej, Kalter Nieruchomości

Komentarze


  • błazen
    Gość
    2021-12-10 21:58:40
    kolejny dramat w tak idiotycznym miejscu mieszkać tak blisko za torami to skandal deweloperski...ale kredyciarze i tak wszystko wykupią z przyjemnością.
    Gość zaparkuje w krzakach ale i ich tam brakuje..133 mieszkania na takim placyku....nie do wiary.

  • Anna
    Gość
    2022-06-23 08:13:47
    Warto zaznaczyć, że są tam nie tylko tory - przecież jest tam stacja Łódź Retkinia, z której można normalnie korzystać. Dla jednych będzie to plus, a dla innych minus. Nie każdy porusza się autem, a nawet jeśli tak, to często takim pociągiem dostaniemy się w wybrane miejsca po prostu szybciej i taniej ;)


  • gość
    Gość
    2022-06-23 18:34:30
    a hałas to pikuś...jak mkną pociągi pod balkonem?
    Doceniam kreatywność nowych mieszkańców...
    warto mieć pkp stację przy oknach- bezcenne.
    i widok na ścianę hal targowych.
    Deweloperzy mają jednak przyszłość zapewnioną w tym czerwonym mieście.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.