W Karpaczu powstaje apartamentowiec Triventi Mountain Residence

2017.06.20

W stolicy polskich Karkonoszy powstaje inwestycja apartamentowa Triventi Mountain Residence, projekt którego przygotowała Pracownia Architektury Dom Jarosław Kłak. Obiekt zostanie oddany do użytku w czerwcu 2019 roku.

Triventi Mountain Residence będzie 5-kondygnacyjnym apartamentowcem, w którym znajdzie się łącznie 112 lokali o metrażach od 25 do 55 metrów kwadratowych. Inwestycja w Karpaczu zaoferuje również kryty basen z częścią SPA, kawiarnię oraz recepcję hotelową. Na zewnątrz obiektu zaplanowano plac zabaw dla dzieci.

Apartamentowiec, który powstaje przy ulicy Karkonoskiej 12, realizowany jest w trzech etapach. Pierwsi goście zostaną przyjęci już późnym latem 2018 roku, a oddanie całości do użytku przewidziane jest na czerwiec 2019 r. Sprzedażą apartamentów w Triventi Mountain Residence zajmuje się Sun & Snow.

Pierwszy etap inwestycji to 40 apartamentów o powierzchni od 25 do 55 mkw., w cenie od 6 tys. zł do 9,5 tys. zł netto/mkw. Miejsca parkingowe mieściły sie będą w dwukondygnacyjnym garażu. Jeden poziom ulokowano w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdzie się miejsce dla 56 samochodów, druga kondygnacja obejmuje 50 miejsc parkingowych naziemnych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.