Inwestycją pod Wrocławiem firma Frontier Estates wchodzi na polski rynek


2021.01.19
Autor: Urbanity.pl
Inwestycją Frontier Park Wrocław w Bielanach Wrocławskich, firma Frontier Estates wchodzi na polski rynek. Realizacja projektu rozpocznie się w kwietniu br.

Strategią firmy Frontier Estates będzie stworzenie rozpoznawalnej sieci Small Business Units („SBU”) w całej Polsce. Obiekty dewelopera będą dostępne do wynajęcia i realizowane w formule „forward sale”. Spółka zakłada powstanie podobnych inwestycji w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie i w Lublinie.

Frontier Park Wrocław w Bielanach Wrocławskich to pierwsza inwestycja firmy w Polsce, która będzie punktem odniesienia dla przyszłych projektów. W kwietniu rozpocząć ma się budowa kompleksu o powierzchni biznesowo-magazynowej wynoszącej około 8 900 metrów kwadratowych. Dzięki przeszklonej elewacji frontowej, obiekt będzie mógł pełnić również funkcję wystawową. Przestrzeń biurowa dostępna będzie w w maksymalnie dwunastu modułach od 284 mkw min do 2 334 mkw. każdy.

Jako doświadczony deweloper przemysłowy w Wielkiej Brytanii, gdzie oddaliśmy do użytku ponad 40 ustandaryzowanych obiektów, dostrzegamy potencjał wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia w Polsce. Koncepcja Small Business Units zakłada budowę jednego lub więcej budynków o funkcji magazynowej, wystawowej, handlowej i biurowej na działkach w najlepszych lokalizacjach. Na etapie procesu komercjalizacji zamierzamy stworzyć efekt synergii pomiędzy najemcami, zwiększając tym samym potencjał nieruchomości i tworząc wartość dodaną dla regionu
powiedział: Noel Carter, dyrektor ds. operacji europejskich w Frontier Estates

Frontier Estates dysponuje już pozwoleniem na budowę Frontier Park Wrocław. Inwestycja

Inne wiadomości o Frontier Park Wrocław, Frontier Estates Polska Management

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.