Rośnie nowy salon Mazdy pod Wrocławiem


2017.05.09
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła budowa nowego salonu i serwisu Mazdy w podwrocławskiej Długołęce, którego generalnym wykonawcą zostało konsorcjum firm PORR Polska Construction S.A. oraz "AKME" Zdzisław Wiśniewski.

W czerwcu 2016 roku podpisany został list intencyjny pomiędzy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. a Mazda Motor Poland, którego porozumienie zakładało uruchomienie salonu i serwisu Mazda w Długołęce pod Wrocławiem. 28 kwietnia br., wybrany został generalny wykonawca inwestycji, który przystąpił już do prac budowlanych.

Nowy salon Mazdy powstanie na działce o powierzchni ponad 16 000 metrów kwadratowych. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 2 530 mkw., a w samym salonie znajdzie się ekspozycja 12-stu nowych samochodów oraz dwa stanowiska wydań. Część serwisowa składała się będzie z 16 stanowisk i dwustanowiskowej myjni.

Miejsce będzie też przystosowane do prowadzenia sprzedaży samochodów używanych, przy czym w ramach programu Mazda SkySelection będzie jej dedykowany oddzielny budynek biurowy wraz z zadaszeniem strefy ekspozycji pojazdów. Stała oferta dealera ma oferować 30 samochodów używanych.

Inwestycja zostanie oddana do użytku pod koniec 2017 roku.

Grupa Wróbel przystąpiła również do rozbudowy istniejącego już salonu Mazdy w Opolu. Dzięki inwestycji oddział wzbogaci się o serwis mechaniczny
ze stanowiskami obsługowo-naprawczymi i myjnią. Po rozbudowie powierzchnia użytkowa salonu powiększy się o niecałe 1 300 mkw. Generalnym wykonawcą prac w Opolu jest firma Ademietz Sp. z o.o.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.