Magazyn klasy A w Dobrzykowicach pod Wrocławiem


2021.02.15
Autor: Urbanity.pl
W podwrocławskich Dobrzykowicach wybudowany zostanie magazyn klasy A firmy Panattoni, który oddany zostanie do użytku w III kwartale 2021 roku.

Tuż przy wschodniej obwodnicy Wrocławia powstanie nowoczesny obiekt magazynowy Panattoni Park Wrocław East. Inwestycja wybudowana zostanie zgodnie z koncepcją Go Earthwise with Panattoni i zostanie poddany certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

W Dobrzykowicach, ok. 12 km od centrum Wrocławia i ok. 2 km od granic miasta, powstanie Panattoni Park Wrocław East. W jednym budynku o powierzchni 24 516 mkw., będzie możliwość magazynowania i prowadzenia lekkiej produkcji. Będzie to jeden z pierwszych obiektów klasy A w okolicy, który wykonany zostanie m.in. dla jednego ze światowych liderów w produkcji okapów kuchennych do użytku domowego. Najemca zajmie w parku 11 000 mkw. powierzchni.

Panattoni wykona obiekt odpowiadający założeniom certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Aluminiowo-szklane fasady zapewnią pracującym w budynku zwiększoną dostępność światła dziennego, a na ich dobrostan wpłyną także zielone strefy wyposażone w ekologiczne meble miejskie. Panattoni Park Wrocław East zostanie oddany do użytku we wrześniu 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.