Koło Wrocławia otwarta zostanie duża galeria handlowa. W jakich sklepach zrobimy zakupy?


2022.05.11
Autor: Urbanity.pl
W czwartek, 12 maja otwarta zostanie oficjalnie galeria handlowa N-Park Łany koło Wrocławia, która zaoferuje sklepy z popularnymi markami, restauracje, a także myjnię samochodową.

Galeria handlowa N-Park Łany k. Wrocławia
Inwestycja wybudowana została niecałe 16 km od Rynku we Wrocławiu, a od granicy miasta dzieli ją zaledwie kilkadziesiąt metrów. Galeria handlowa zlokalizowana jest na działce przy ulicy Parkowej 5 w Łanach.

Jakie sklepy są w centrum handlowym N-Park Łany
Wraz z otwarciem obiektu klienci dostaną szeroką ofertę popularnych marek, w tym takie sklepy jak: Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice. W kolejnym etapie inwestycji ofertę powiększy popularna sieć gastronomiczna KFC. Na terenie galerii handlowej uruchomiona zostanie także stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa Redconst.

Centrum handlowe N-Park: duże zniżki i promocje
Wszystkie sklepy otwarte zostaną 12 maja o godzinie 11.00. Z tej okazji właściciel i najemcy N-Parku przygotowali wiele promocji i atrakcji. Biedronka zaproponuje klientom superokazje nawet do 65% taniej na wybrane produkty. Media Expert przygotował mega ofertę rabatową na kilka wybranych produktów. W piekarni Hert na setnego, trzechsetnego i pięćsetnego klienta czeka tort niespodzianka oraz degustacje pieczywa i ciast. Sklep zoologiczny Meduza także przygotował specjalne, atrakcyjne ceny obowiązujące w dniu otwarcia sklepu.

N-Park: godziny otwarcia, dojazd
Godziny otwarcia sklepów w N-Parku przedstawiają się następująco: poniedziałek - sobota: 9:00-21:00, w niedziele handlowe: 10:00-20:00, Biedronka: poniedziałek - sobota: 6:00-22.00, a w niedziele handlowe 9:00-20:00. Klienci będą mogli dojechać do galerii autobusem komunikacji wewnątrzgminnej – linia Z 2. Na klientów zmotoryzowanych przygotowany został darmowy parking samochodowy na 150 stanowisk.

Generalnym wykonawcą inwestycji w Łanach była firma DALDEHOG Poland, a za projekt architektoniczny odpowiada Studio Projektowe Q2. Inwestorem jest Napollo.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.