Zapełnia się biurowiec Wrocław 101

2018.01.09

Solteq Poland oraz EcoMS Consulting to kolejne firmy, które wynajęły biura w nowoczesnym budynku Wrocław 101 w centrum miasta. Właściciela biura - Crownway Investments - w procesie wynajmu reprezentowała spółka Knight Frank.

Powiększa się grono najemców Wrocław 101 - budynku biurowo-usługowego przy ulicy Piłsudskiego. W ostatnim czasie umowy najmu podpisały Solteq Poland oraz EcoMS Consulting, a swoje biuro otworzył już pierwszy najemca - spółka TBSCG.

Solteq Poland to firma software dostarczająca rozwiązania w dziedzinie omni-commerce oraz doradztwo w obszarze digital marketingu. EcoMS Consulting specjalizuje się w doradztwie w zakresie wymagań prawnych w ochronie środowiska i bezpieczeństwie. Z kolei TBSCG zajmuje się dostarczaniem usług IT dla biznesu, m.in. zarządzaniem treścią, hostingiem, wsparciem technologicznym oraz dostarczaniem treści i kreacji graficznych.

Wrocław 101 to nowoczesny biurowiec zlokalizowany tuż obok dworca Wrocław Główny. Budynek realizowany był w latach 2015-2016, a jego generalnym wykonawcą był Warbud. Za projekt architektoniczny odpowiada PM Group Polska przy współpracy z RKD Architects.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wrocław101, Crownway Investments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.