Wkrótce odbiory mieszkań przy Stoczniowej we Wrocławiu

2021.05.07

Trwają prace wykończeniowe na osiedlu Nova Stoczniova we Wrocławiu. Niebawem deweloper odda inwestycję do użytku i rozpocznie przekazywanie klucz nowym mieszkańcom.

Nova Stoczniowa to osiedle budynków wielorodzinnych powstających przy ulicy Stoczniowej i Masztowej we Wrocławiu. Obecnie na terenie inwestycji prowadzone są już ostatnie prace wykończeniowe, w tym zagospodarowanie tereny czy wykończenia w mieszkaniach na poddaszu. Powstała już część placu zabaw, a wokół osiedla zakończono już roboty drogowe.

Trwa proces zazielenienia osiedla. Zgodnie z projektem architektów krajobrazu posadzono około 61 nowych drzew przeróżnych gatunków – mówi Emil Basta z WPBM „Mój Dom” S.A. Jak dodaje: – gdy tylko ustabilizują się warunki atmosferyczne, będziemy kontynuować nasadzenia krzewów oraz innych mniejszych roślin, aby szeregiem odpowiednich kompozycji podkreślić estetykę budynków.

Nova Stoczniowa to łącznie 96 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 39 do 85 metrów kwadratowych. Ceny lokali zaczynają się od 6800 zł za mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.