Willowe osiedle od Dom Development we Wrocławiu


2021.01.22
Autor: Urbanity.pl
Dom Development ruszył z kolejnym wrocławskim projektem mieszkaniowym. W południowej części miasta powstaje kameralne, willowe osiedle.

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań inwestycji Apartamenty Ołtaszyn we Wrocławiu, której deweloperem jest firma Dom Development. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym kwartale.

Apartamenty Ołtaszyn to kameralne, willowe osiedle, które oferuje 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 do 90 metrów kwadratowych i układach od 2 do 5 pokoi. W każdym z budynków mieścić się będzie po sześć apartamentów, po dwa na każdym piętrze. W parterach 2-piętrowych obiektów zaplanowano również 8 lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Mieszkania na parterze dysponowały będą przydomowymi ogródkami i tarasami, natomiast te na piętrach balkonami. W każdym z budynków zaplanowano również windę.

Całość inwestycji Apartamenty Ołtaszyn zostanie uzupełniona o wspólne miejsca do rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych. Prace budowlane Dom Development rozpocznie w I kwartale br., a ich finał planowany jest na III kwartał 2022 roku.

Komentarze


  • Hanna N
    Gość
    2022-01-10 09:13:33
    Jestem zadowolona z kontaktu z biurem Dom Development. O wszystko mogłam zapytać, nie traktowali mnie z góry. Jakość wykonania z górnej półki.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.