Miniaturka Willowe Mieszkania

Willowe Mieszkania
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Smardzowska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 lipiec
Zakończenie budowy
2019
Inwestor/deweloper
TPR Inwestycje

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3

Opis

Willowe Mieszkania to trzykondygnacyjny zespół budynków mieszkalnych, który znajduje się we Wrocławiu na terenach dzielnicy Krzyki przy ulicy Smardzowskiej. Budowa budynków mieszkalnych wystartowała w lipcu 2017, a zakończyła się w 2019 roku. Deweloperem inwestycji jest spółka TPR Inwestycje. W niedużej odległości znajdują się Lokum Wojszyce domy i budynek Smardzowska oraz powstaje osiedle Alfa Wojszyce.

Informacje dodatkowe

 • kompleks składa się z mieszkań 4-, 5-pokojowych o powierzchni od 83 do 124 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2019-05-06 07:56:17

Powiązane firmy

Forum opinii Willowe Mieszkania


 • Adi
  Gość
  2017-07-04 00:32:26
  Nie polecam zakupu u tego dewelopera, jego podwykonawca jest firma elduo zlozona z przypadkowych osob bez fachu w rekach, spartolą wszystko. Roszczenia mieszkancow poprzednich inwestycji nie maja końca. Fundamentalne sprawy zle zrobione np. Ocieplenie, wilgotne garaże, nieszczelne dachy i wiele by tu wymieniac.

 • Arek
  Gość
  2017-08-01 10:29:47
  Zastanawiające jest kto pisze takie posty, czy konkurencja, czy obrażony podwykonawca wyrzucony z placu budowy. Bo raczej niemożliwe aby klient który kupił mieszkanie na poprzedniej inwestycji robił wszystko aby wartość jego nieruchomości spadła, bo przecież tylko taki efekt może mieć czarny pr.

 • ALek
  Gość
  2019-03-18 10:38:42
  Do Adi i Arek,
  proponuję przed zakupem popytać mieszkańców ,którzy kupili od tego dewelopera. Ja np. mam od początku odebrania mieszkania problem z garażem- zalany sufit, bo były źle zrobione schody do domu, teraz walczę z grzybem i mokrą ścianą. Fekalia wypłynęły nam w garażu!!!! bo ponoć zapchaliśmy wc, po wezwaniu WKO okazało się , że w studzience były kamienie z obróbki studni. Przy montażu karniszy , zaczęła lecieć nam woda z sufitu, (takie niespodzianki:-) okazało się , że deweloper montował stropy , które były zalane przez deszcz.....
  Także stresów było i nadal jest niemało...
  Ciekawe co jeszcze wyjdzie...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.