Miniaturka Willowe Mieszkania

Willowe Mieszkania
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Smardzowska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 lipiec
Inwestor/deweloper
TPR Inwestycje

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3

Opis

Willowe Mieszkania to trzykondygnacyjny zespół budynków mieszkalnych, który będzie się znajdował we Wrocławiu na terenach dzielnicy Krzyki przy ulicy Smardzowskiej. Deweloperem inwestycji jest spółka TPR Inwestycje. W niedużej odległości znajdują się Lokum Wojszyce domy, budynek Smardzowska oraz Osiedle Zodiak 3.

Informacje dodatkowe

 • kompleks składa się z mieszkań 4-, 5-pokojowych o powierzchni od 83 do 124 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2018-01-08 11:07:24

Powiązane firmy

Forum opinii Willowe Mieszkania


 • Adi
  Gość
  2017-07-04 00:32:26
  Nie polecam zakupu u tego dewelopera, jego podwykonawca jest firma elduo zlozona z przypadkowych osob bez fachu w rekach, spartolą wszystko. Roszczenia mieszkancow poprzednich inwestycji nie maja końca. Fundamentalne sprawy zle zrobione np. Ocieplenie, wilgotne garaże, nieszczelne dachy i wiele by tu wymieniac.

 • Arek
  Gość
  2017-08-01 10:29:47
  Zastanawiające jest kto pisze takie posty, czy konkurencja, czy obrażony podwykonawca wyrzucony z placu budowy. Bo raczej niemożliwe aby klient który kupił mieszkanie na poprzedniej inwestycji robił wszystko aby wartość jego nieruchomości spadła, bo przecież tylko taki efekt może mieć czarny pr.

 • ALek
  Gość
  2019-03-18 10:38:42
  Do Adi i Arek,
  proponuję przed zakupem popytać mieszkańców ,którzy kupili od tego dewelopera. Ja np. mam od początku odebrania mieszkania problem z garażem- zalany sufit, bo były źle zrobione schody do domu, teraz walczę z grzybem i mokrą ścianą. Fekalia wypłynęły nam w garażu!!!! bo ponoć zapchaliśmy wc, po wezwaniu WKO okazało się , że w studzience były kamienie z obróbki studni. Przy montażu karniszy , zaczęła lecieć nam woda z sufitu, (takie niespodzianki:-) okazało się , że deweloper montował stropy , które były zalane przez deszcz.....
  Także stresów było i nadal jest niemało...
  Ciekawe co jeszcze wyjdzie...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.