We Wrocławiu otwarte zostanie największe w Polsce centrum szkoleniowo-simracingowe


2021.11.23
Autor: Urbanity.pl
Na początku grudnia otwarte zostanie w kompleksie Sky Tower we Wrocławiu największe w Polsce Centrum Szkoleniowo-Simracingowe Apex One.

Apex One we Wrocławiu stanie się z pewnością jedną z atrakcji dla mieszkańców, turystów czy pasjonatów wyścigów samochodowych. Największe centrum simracingowe w Polsce to połączenie przestrzeni rozrywkowej związanej z motorsportem oraz miejsca przeznaczonego do profesjonalnego szkolenia kierowców.

W dniu 4 grudnia nastąpi oficjalne otwarcie centrum Apex One, które zlokalizowane będzie na 1. piętrze wieżowca Sky Tower przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Goście będą mieli okazję do przetestowania profesjonalnych symulatorów jazdy marki Qubic System, dostarczanej przez polską firmę, Motion Systems z Wrocławia.

Centrum Apex One to trzy strefy racingowe GT, F1 oraz PRO, które wyposażone będą w profesjonalne symulatory samochodów wyścigowych wraz z dedykowanymi akcesoriami niezbędnymi do odzwierciedlenia prawdziwego wyścigowego klimatu.

Sky Tower we Wrocławiu to jedna z wizytówek miasta, która jednocześnie jest najwyższym budynkiem biurowo-mieszkalnym w Polsce. Wieżowiec ma 212 metrów wysokości i liczy 51 pięter. Część handlowa ma około 171 000 mkw. powierzchni. Kierowcy mają do dyspozycji 1 500 miejsc parkingowych. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Develia S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.