W pobliżu wrocławskiego lotniska rosną Minimaxy


2018.10.24
Autor: Urbanity.pl
Trwa budowa pierwszego etapu inwestycji z mikroapartamentami przy ulicy Zarembowicza we Wrocławiu. Deweloperem jest spółka Dzisiejszy Dom.

Minimaxy to nowość na wrocławskim rynku mieszkaniowym. Inwestycja składała się będzie z czterech budynków, w których łącznie znajdą się 264 mikroapartamenty, większość z antresolą. Mieszkania mogą zostać wykorzystane jako lokale inwestycyjne, biurowe lub mieszkalne.

Czteropiętrowe budynki powstające w bliskiej odległości od lotniska i AOW, realizowane będą etapowo. W pierwszej kolejności powstaną dwa obiekty z 128 lokalami. Ich budowa rozpoczęła się latem, a prace potrwają do grudnia 2019 roku.

Pierwsze trzy piętra zajmowały będą dwupoziomowe mieszkania o powierzchni użytkowej około 23 mkw. Wysokość lokali to 4 metry, a powierzchnia antresoli to prawie 8 mkw. Ostatnie piętra w budynkach zajmą 24-metrowego jednopoziomowe lokale, nieco niższe od pozostałych i bez antresoli. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony.

Parter Minimaxów zagospodarowany zostanie pod lokale usługowe, w tym np. kawiarnie, restauracje, nieduże SPA. Wokół budynków zaplanowano miejsca parkingowe.

Deweloper planuje rozpoczęcie drugiego etapu jeszcze przed zakończeniem realizacji pierwszego. Cena apartamentów jest stała i wynosi 158,5 tys. zł netto.

Inne wiadomości o Minimaxy

Komentarze


  • darek
    Gość
    2019-05-14 02:35:59
    i jak się obudzisz to nad kuchnią pierdykniesz w sufit z guzem i bólem głowy ześlizgniesz się po poręczy do czegoś co udaje salon, mijając plaskatą kuchnie trafisz do sedesu za jej plecami albo zrobisz w majtki, widzałem takie gówno na krzykach żadna nowość dla jednej osoby może od biedy a z antresoli zrobisz plaskawą szafe

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.