W miejsce biurowca budują osiedle. Ruszyła budowa inwestycji przy Ślężnej


2023.05.17
Autor: Piotr Maślak
Develia rozpoczęła budowę nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego z częścią usługową, który powstaje w miejsce wyburzonego biurowca przy ulicy Ślężnej we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą projektu Ślężna Vita została firma Strabag.

Przy ulicy Ślężnej 118 we Wrocławiu rozpoczęła się realizacja inwestycji firmy deweloperskiej Develia. W ramach projektu pod nazwą Ślężna Vita powstanie łącznie 199 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach, a także 10 lokali o charakterze handlowo-usługowym, które znajdą się w parterze.

Ślężna Vita powstaje w miejsce starego biurowca po Impelu, który został wyburzony. W ofercie nowej wrocławskiej inwestycji znajdują się mieszkania od 2-pokojowych lokali „na start” po przestronne, ponad 100-metrowe apartamenty. Każdy lokal posiada balkon. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z komórkami lokatorskimi, a na parterze część handlowo-usługowa.

Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w październiku 2022 roku i dotychczas nowych właścicieli znalazło 120 lokali. Ceny zaczynają się od 11 900 zł za metr kwadratowy. Ślężna Vita zostanie oddana do użytku w pierwszej połowie 2025 roku. Projekt architektoniczny powstał w biurze Dziewoński, Łukaszewicz – Architekci. Generalnym wykonawcą została firma Strabag.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.