Miniaturka Villa Tuwima

Villa Tuwima
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Krzycka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2017 październik
Inwestor/deweloper
MEG Developments

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
2
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
2
Miejsca parkingowe
4

Opis

Obiekt Villa Tuwima powstał w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki przy ulicy Krzyckiej. Budowa nieruchomości zakończyła się w czwartym kwartale 2017. Koncepcję architektoniczną nieruchomości opracowała pracownia Ozone Studio, a w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała firma MEG Developments. W niedużej odległości znajdują się Apartamenty Sowia, gmach Krzycka 15 i budynek Krzycka 16.

Ostatnio zmodyfikowano 2018-01-30 09:12:13

Powiązane firmy

Forum opinii Villa Tuwima


 • Villowicz
  Gość
  2017-10-06 11:38:58
  Dom stoi, natomiast nie polecam dewelopera. Potrafi bardzo dużo obiecać, a później powiedzieć, że NIGDY nam tego nie obiecał. Gdy pokarze się mu maila napisanego przez niego, to twierdzi, że to nie jest żadne zobowiązanie dewelopera i nie musi tego robić.
  Grozi rozwiązaniem umowy deweloperskiej bez dochowania zawartych tam terminów, byle byśmy podpisali odbiór mieszkania, pomimo sprzecznych lub niewłaściwych zapisów tam zawartych.
  Miło jest tylko na początku.

 • Villowicz2
  Gość
  2017-10-06 11:40:42
  I dodam jeszcze tylko, że gdy mówi się mu, że ściany są krzywe i brak kątów pomiędzy ścianami, to mówi że nie muszą przestrzegać Polskich Norm w związku z tym ściany nie muszą równe.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.