Quorum we Wrocławiu z najemcą działającym w sektorze e-commerce


2022.04.14
Autor: Urbanity.pl
W powstającym kompleksie mixed-use nad brzegiem Odry we Wrocławiu swoje biuro będzie miał właściciel sklepu internetowego bimago.pl - firma Artgeist.

Dynamiczny rozwój firmy Artgeist wymusił na ich właścicielach znalezienie nowej, reprezentacyjnej siedziby. Wybór padł na kompleks wielofunkcyjny Quorum, który firma Cavatina Holding realizuje nad brzegiem Odry we Wrocławiu.

Artgeist, który jest właścicielem sklepu internetowego bimago.pl, to wrocławska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą dekoracji ściennych, w tym tapet, obrazów, parawanów i plakatów. W pierwszym budynku Quorum D wielofunkcyjnej inwestycji firma wynajęła ponad 1 200 mkw. powierzchni biurowej.

Quorum D to 6-kondygnacyjny biurowiec o powierzchni ponad 16 000 mkw., który oferuje także ponad 280 miejsc parkingowych oraz wewnętrzne zielone patio. Inwestor ubiega się o międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Quorum docelowo składało się będzie z pięciu budynków, które zaoferuje przestrzeń biurową, mieszkaniową i usługową o łącznej powierzchni 92 000 mkw. Inwestycja oprócz biur klasy A to także ponad 330 mieszkań na wynajem od Resi Capital. Obecnie w budowie znajduje się wspomniany biurowiec Quorum D oraz najwyższy budynek biurowy i część mieszkaniowa.

Na najwyższej, trzydziestej piątej kondygnacji jednej z wież znajdować się będzie taras widokowy. Wieża biurowa będzie miała wysokość 140 metrów i stanie się drugim najwyższym budynkiem we Wrocławiu. W parterze obiektów Quorum od strony wschodniej, północnej i zachodniej znajdą się lokale usługowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.