Miniaturka Oak Park

Oak Park
Wrocław, Rybnicka 24

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Rybnicka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2020 marzec
Zakończenie budowy
2021 grudzień
Inwestor/deweloper
Inspire Developments

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Lokale mieszkalne
15

Opis

Oak Park to trzykondygnacyjny budynek, który powstaje we Wrocławiu w granicach dzielnicy Krzyki przy ul. Rybnickiej 24. Budowa gmachu rozpoczęła się w marcu 2020, a zakończy się w czwartym kwartale 2021 roku. Pracownią w której powstał projekt nieruchomości jest Ozone Studio, a jest on projektem deweloperskim spółki Inspire Developments. W pobliżu stoją zespół mieszkalny Willa Wrocław, osiedle Rybnicka 16 oraz Rybnicka Park.

Informacje dodatkowe

 • mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe o metrażach od 35 do 108 mkw
Ostatnio zmodyfikowano 2020-03-05 13:20:07

Powiązane firmy

Forum opinii Oak Park


 • Grzegorz Es
  Gość
  2020-10-15 07:39:08
  Odradzamy tego dewelopera! Proszę nie dać się zwieść, Inspire Developments, Mirror Developments, Meg Developments, G2 Developments oraz Mirror House Developments to jeden i ten sam deweloper! Kupiliśmy z zoną mieszkanie w inwestycji Apartmenty Skowronie ponad 2 lata temu. Ostateczny termin zakończenia budowy wg umowy to kwiecień 2019, aktualnie mamy 14 miesięcy opóznienia i końca nie widać://
  Uzyskanie jakichkolwiek konkretnych informacji na temat budowy jest niemożliwe, a osoba szefa, Pana Gianmaria Bernardiego uchyla się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Po podpisaniu umowy kontakt z szefem zerowy, pomimo wielu próśb o spotkanie w związku z tak ogromnym opóznieniem. Szczerze odradzam współprace z wyżej wymienionym Panem.
  Sama jakość inwestycji jest DRAMATYCZNA! Deweloper na każdym kroku szuka oszczędności o czym świadczy wykończenie elewacji oraz balkonów i części wspólnych dalece odbiegające od standardów.
  Więcej informacji na temat dewelopera oraz Pana Bernardi którego osoba łączy wszystkie nieudane inwestycje można znalezc pod hasłem "Willa Tuwima".
  Żałujemy że zakupiliśmy mieszkanie od tego dewelopera, żałujemy że nie uwierzyliśmy we wcześniejsze opinie mieszkańców Willi Tuwima. Wydawały nam się one wówczas przesadzone, a teraz patrząc z perspektywy naszego zakupu wydają się jak najbardziej prawdziwe.

 • Justyna
  Gość
  2020-10-26 19:19:35
  Podpisuje się rękami i nogami pod powyższą wypowiedzią. Zakupione mieszkanie u tego dewelopera nie nadaje się do zamieszkania, a kierownik budowy chyba budowy na oczy nie widział podpisując ją swoim nazwiskiem. Stanowczo odradzam. Deweloper ten działa pod różnymi nazwami, a z każdej inwestycji jest sprawa w sądzie, albo będzie.

 • xxx
  Gość
  2020-11-12 04:35:32
  Złóżcie na kierownika budowy skargę do izby inżynierów budownictwa o niedopilnowanie obowiązków i nieprzestrzeganie przepisów. Straci uprawnienia i będzie miał za swoje.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.