Miniaturka Nyska Residence

Nyska Residence
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Nyska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2019 kwiecień
Inwestor/deweloper
L.I. Invest Company

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
169

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Nyska Residence jest budowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, zlokalizowany przy ulicy Nyskiej. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy L.I. Invest Company, natomiast jej projektantami są architekci z pracowni Biurze Projektowe Iwański z Wrocławia. W odległości 100 metrów budowany jest budynek Innova Concept, 124 metrów dalej znajduje się gmach Vicino, a 186 metrów dalej znajduje się gmach Jesionowa 40.

Informacje dodatkowe

 • parter budynku zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe
 • I etap to 5-kondygnacyjny budynek z 51 mieszkaniami o łącznej powierzchni około 2 500 mkw. Oddanie do użytku początek 2021 roku
 • osiedle realizowane w trzech etapach
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Wiadomości o Nyska Residence

Powiązane firmy

Forum opinii Nyska Residence


 • Zainteresowany
  Gość
  2021-03-14 20:50:06
  Wie ktoś coś na temat tego dewelopera i inwestycji? Słyszałem o jakichś problemach przy pierwszym etapie oraz o dziwnych praktykach związanych z anulowaniem umowy rezerwacyjnej. Wcześniej byłem dość przekonany do zakupy ale im więcej o nich słyszę tym więcej mam wątpliwości.

 • Klient111
  Gość
  2021-06-08 22:19:39
  Kategorycznie NIE POLECAM!!!! Deweloper zawarł umowę rezerwacyjną i zobowiązał się do wybudowania budynku, pod groźbą kary umownej.

  Następnie nagle rozwiązał tą umowę i oszukał wszystkich kupców z 3-ciego budynku ( etapu ). Nie wypłacił również kary umownej, ktorą sam zawarł w umowie !

  Dodatkowo "przytrzymał" wszystkich przez dłuższy czas, gdzie ceny poszły w górę. OSZUKAŁ tym samym swoich klientów i naraził na straty pieniężne.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.