Nowe centrum handlowe przy Kamieńskiego we Wrocławiu

2013.07.31

ZPO OTIS Sp. z o.o. jest właścicielem nieruchomości gruntowej we Wrocławiu przy ul. Henryka Kamieńskiego 184 o powierzchni 11.694 m2, na której zamierza wybudować obiekt typu Small Trip / Retail Park.

Przedmiotowa nieruchomość, uwzględnia projekt z powierzchnią handlowo-usługową, miejscami postojowymi, zielenią, ciągami pieszymi wraz z małą architekturą wewnętrzną i zewnętrzną, itp. Powierzchnia handlowa, to około 4 tys. m2 oraz pasaż, pomieszczenia techniczne, sanitarne, itp. Do dyspozycji klientów będzie około 180 wygodnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na posesji.

W miesiącu czerwcu br. zakończył się konkurs na opracowanie koncepcji zabudowy dla niezabudowanej nieruchomości przy ul. H. Kamieńskiego. W ogłoszonym konkursie wzięło udział 8.Zgodnie z Regulaminem Konkursu, z dniem 19 czerwca 2013r. Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej wygrała pracownia architektoniczna Mańćzak Studio w ramach Block Studio konsorcjum projektowe, reprezentowane przez Pana Adama Mańczak.

W chwili obecnej ZPO OTIS Sp. z o.o. prowadzi prace polegające na przygotowaniu wniosku o wydanie pozwolenia na budowę. Harmonogram prac został skonstruowany w ten sposób, że proces budowlany rozpocznie się w roku 2013, natomiast oddanie do użytkowania obiektu przewiduje się na II/III kwartał
2014r

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.