Na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu ruszyła budowa osiedla z blisko 140-metrowymi apartamentami


2022.06.13
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Develia w marcu rozpoczęła sprzedaż mieszkań w inwestycji Cynamonowa Vita na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu, a teraz wybrała wykonawcę, który rozpoczął budowę osiedla. Projekt wyróżnia kameralna i niska zabudowa.

Cynamonowa Vita to najnowsza inwestycja firmy Develia we Wrocławiu. Na Lipie Piotrowskiej, w północnej części miasta, rozpoczęła się budowa kameralnych, trzypiętrowych budynkach, w których łącznie znajdzie się 114 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Sprzedaż trwa od marca i dotychczas 15 proc. lokali znalazło swoich nabywców. Ceny zaczynają się już od 6699 zł za metr kwadratowy.

W ofercie znajdują się mieszkania w rozkładach od dwupokojowych o powierzchni 38 mkw., do prawie 140-metrowego apartamenty z pięcioma pokojami. Dostępne są także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami. W budynkach znajdują się cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze 139 miejscami postojowymi. Uzupełnią go dodatkowe 32 naziemne stanowiska parkingowe.

Inwestycja ma wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED. Cynamonowa Vita to także teren rekreacyjny z dużą ilością nasadzeń oraz ogrodami deszczowymi.

Generalnym wykonawcą osiedla została firma Arkop, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia ProARt - arch. Krzysztof Skalski. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.