Murapol polubił Jagodno we Wrocławiu

2019.05.20

Murapol wybuduje na wrocławskich Wojszycach osiedle budynków mieszkalnych pod nazwą Zielona Toskania. Właśnie rozpoczął się sprzedaż mieszkań I etapu inwestycji.

Murapol rozpoczął sprzedaż lokali mieszkalnych w ramach pierwszego etapu nowej wrocławskiej inwestycji - Murapol Zielona Toskania. Będzie to 9. projekt deweloperski w stolicy województwa dolnośląskiego, a 4. realizowany w dzielnicy Jagodno. Deweloper planuje docelowo wybudować na Wojszycach wieloetapowe przedsięwzięcie deweloperskie, w ramach którego powstanie ponad 1 200 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 52 400 mkw.

W I etapie osiedla Murapol Zielona Toskania wybudowanych zostanie 160 mieszkań, poczawszy od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o łącznej powierzchni użytkowanej wynoszącej ponad 6 000 mkw. W 5-kondygnacyjnym budynku znajdą się mieszkania o metrażach od 25 do 56 mkw. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano 192 miejsca postojowe, w tym 62 w podziemnej hali garażowej.

Budowa osiedla przy ulicy Klasztornej rozpocznie się w III kwartale br., a oddanie I etapu zaplanowano na początek 2021 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Murapol.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.