Międzynarodowa firma branży IT wynajmuje biura w największym projekcie mixed-use we Wrocławiu

2021.09.14

We Wrocławiu nad Odrą trwa realizacja kompleksu wielofunkcyjnego Quorum, którego inwestorem jest firma Cavatina Holding.

Imagination jest jednym z pierwszych najemców powstającego we Wrocławiu projektu mixed-use - Quorum. Firma posiada ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu i licencjonowaniu wiodących na rynku rozwiązań procesorowych.

W połowie przyszłego roku pracownicy firmy przeprowadzą się do budynku D kompleksu Quorum, gdzie zajmą ponad 660 mkw. powierzchni brutto. W wyborze nowego biura Imagination doradzała firma Verso Nieruchomości.

Wrocławski oddział międzynarodowej firmy z branży IT mieścił się będzie w biurowcu, który łączył będzie nowoczesną architekturę z odnową istniejącego już obiektu wykonanego w zabytkowej cegle. Łącznie budynek D zaoferuje ponad 16 000 mkw. przestrzeni do pracy klasy A na sześciu kondygnacjach. Przyszli najemcy biurowca będą mieli do dyspozycji parking na ponad 280 samochodów oraz wewnętrzne, zielone patio. Cavatina Holding ubiegać się o międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Na terenie kompleksu Quorum trwa także budowa 24-kondygnacyjnej wieży, w której znajdzie się ponad 330 apartamentów na wynajem o najwyższym standardzie wykończenia. Wszystkie lokale będą dostępne za pośrednictwem platformy mieszkaniowej Resi Capital.

W parterze budynków od strony wschodniej, północnej i zachodniej znajdą się lokale usługowe. Na podium całego kompleksu oraz na poziomie czwartej kondygnacji zaprojektowano dostępne dla wszystkich pracowników i mieszkańców tarasy oraz zielone przestrzenie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.