Miniaturka Kępa Mieszczańska II

Kępa Mieszczańska II
Wrocław, Dmowskiego 19

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Dmowskiego
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 styczeń
Inwestor/deweloper
Rafin Developer

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
7
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
108

Opis

Budynek Kępa Mieszczańska II został zbudowany we Wrocławiu przy ulicy Dmowskiego 19. Budynek to inwestycja deweloperska Rafin Developer. W odległości 86 metrów znajduje się zespół mieszkalny Dmowskiego 19, 157 metrów dalej znajduje się budynek City Island, a 165 metrów dalej znajduje się budynek Wyspa Mieszczańska.

Informacje dodatkowe

 • metraż mieszkań kształtuje się od 25 do 88 metrów kwadratowych
 • lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterze budynku
Ostatnio zmodyfikowano 2018-12-14 08:10:45

Powiązane firmy

Forum opinii Kępa Mieszczańska II


 • Krzysztof Szumiela
  Gość
  2018-01-11 03:09:28

  Boże, jakie to rzygawicznie nijakie - podobna inwazja turpizmu na ul Księcia Witolda. Płakać się chce i wyć z wściekłości! W pięknej kępie - zielonym zaułku spodziewałem się projektów z duszą - subtelniejsze, indywidualne, tradycyjne, otwarte na miasto i ludzi . A tu wdarła sie nieprzyjazna, bezosobowa osiedlowa chałtura - powtórka z lat sześdziesiątych (trochę Nowy Dwór) w gorszym wydaniu. Krok po kroku kastrujemy miasto.. Po prostu nasi architekci nie potrafią budować miast! brrr!

 • Wrocławianin
  Gość
  2018-01-11 06:38:05
  Bo teraz podejście jest takie - jak sa chętni to trzeba postawić byle guwno, byle dało sie tam mzamieszkać zgarnąc kasę żeby coś zarobić bo jest koniunktura a że to będzie straszyć I sie na to patrzeć nie da szczególnie z perspektywy kilkudzięsieciu lat (bo jak nowe to jeszcze jakoś wygląda). Taką tanią I szpetna architecture nam niestety fundują architekci bez pomysłu I stylu!! No niestety jest to żałosne dla kogoś kto lubi estetyczne i gustowne rzeczy!!!

 • Breslau uber alles
  Gość
  2018-02-02 00:26:40
  Widać, że w Polsce jest jeden z najgorszych poziomów edukacji estetycznej, skoro wyżej wymienieni Panowie tak narzekają na tę niezłą architekturę mieszkaniową.
  Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie mieli dzieci, by ten rak wymarł jeszcze w tym pokoleniu, oszczędzając nam kolejnych Januszy gustu.

 • PO
  Gość
  2018-02-02 14:47:27
  No z taką architekturą to Breslau nie będzie raczej "Uber Alles". Kępa Mieszczańska zasługuje na coś ciekawszego. Ale tragedii nie ma według mnie

 • Rozczarowany.
  Gość
  2019-01-23 10:08:46
  Odradzam zakup u tego dewelopera. Słaba jakość, słaba obsługa klienta. Ogromne problemy z usterkami.

 • RAFIN MASAKRA
  Gość
  2019-02-04 21:44:13
  RAFIN jedna wielka tragedia. Wszędzie są komentarze o dużych opóźnieniach w oddawaniu mieszkań, myślałem a przesadzają. Niestety jest to prawda, kępa Mieszczańska drugi etap, już na dzień dzisiejszy kilka miesięcy opóźnienia. O innych Ich inwestycjach się nie wypowiadam bo nie wiem, ale przypuszczam że podobnie jest. Podobno z odbiorami też są przeboje, więc ludzie pilnujcie się. Ładne I profesjonalne to oni mają tylko wizualizacje . NIE POLECAM!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.