Inwestycja z muralem w obrębie placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu


2020.01.17
Autor: Urbanity.pl
Przy uylicy Gdańskiej 1 we Wrocławiu powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny, który wyróżniał się będzie muralem zaprojektowanym przez wrocławskiego artystę Dawida Celka.


Inkom S.A. posiada już finansowanie na realizację inwestycji Gdańska 1, która zlokalizowana jest w obrębie placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu.

Gdańska 1 to 6-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 58 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 65 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale dysponowały będą balkonami lub tarasami. W parterze obiektu zaplanowano lokale usługowe o łącznej powierzchni prawie 500 mkw.

Pod budynkiem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi miejscem do przechowywania rowerów. Komunikację pomiędzy piętrami zapewni nowoczesna winda, która sama kieruje się w dół po otwarciu drzwi do klatki schodowej.

To co wyróżniało będzie inwestycję przy ulicy Gdańskiej 1 to z pewnością mural na dwóch ścianach budynku zaprojektowany przez wrocławskiego artystę Dawida Celka.

Oddanie do użytku projektu Gdańska 1 zaplanowano na trzeci kwartał 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.