Wrocław - herb

Wrocław

Współtworzyli
Grand Grand
95
Stefan.Żeromski
12
Miniaturka Główna 45

Główna 45
Wrocław, Główna 45

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Główna
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 sierpień
Zakończenie budowy
2019
Inwestor/deweloper
Azysa Polska

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
2
Lokale mieszkalne
28

Opis

Budowla przy Głównej 45 to dwukondygnacyjny gmach, który został zbudowany we Wrocławiu. Budowla Główna 45 została wybudowana w latach 2017-2019. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy Azysa Polska. W pobliżu stoją osiedle Nowy Horyzont, Biurowiec Eltron i osiedle Stabłowice.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja to czternaście budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej
 • metraże mieszkań kształtują się od 55 do 118 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2019-09-16 10:34:33

Powiązane firmy

Forum opinii Główna 45


 • Mieszkaniec Łukowa
  Gość
  2019-06-16 12:30:29
  Witam, Chciałbym wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania od Azysa zaproponować wizytę na ul. Łukowej 27 żeby mieli świadomość jak może zakończyć się podpisywanie aktu notarialnego w którym Azysa czy też konkretnie spółka budująca NS2011 zobowiązuje się do wykonania prac, których nie zamierza wykonać i nawet nie odpowiada na próby podjęcia rozmów w tym temacie. Na ul. Łukowej przedstawiciele Azysa zobowiązali się w aktach notarialnych do zagospodarowania terenu wspolnego(nasadzenia krzewów, altana, wyrównanie terenu i posianietrawy), zagospodarowania ogródków do użytku własnego, naprawienie dachu, rynien itd. Termin minął 31.08.2018 i przedstawiciele Azysa uznali ze akt notarialny chyba nie jest wiążący dla nich- przestrzegam wszystkich ponieważ Panowie reprezentujący Azysa maja takie zabiegi opanowane do perfekcji i chyba tylko pójście do sądu może być jakim rozwiązaniem w tym przypadku.

 • Miszkaniec inwestycji przy Łukiwej
  Gość
  2019-07-08 00:09:01
  Omijajcie tego developera szerokim Łukiem. Podpisuję się pod tym co zostało powyżej już napisane, ponieważ do dzisiaj nie dokończono prac jakie były ujęte jako braki w aktach notarialnych. posiadając wiedzę jak działają przedstawiciele tej firmy nie dokonałbym nigdy więcej zakupu nieruchomości od tych ludzi. Wystarczy odwiedzić inwestycję przy Łukowej 27 to zobaczycie jak zagospodarują Wam teren albo zostawią nieocieplone i nieotynkowane ściany zewnętrzne jak u mojego sąsiada.

 • rozczarowana
  Gość
  2019-11-02 19:13:32
  Zakup od Azysy to najgorsza decyzja w życiu. Radzę omijać tego dewelopera szerokim łukiem.

 • Gość
  Gość
  2020-02-26 17:08:01
  Absolutnie odradzamy zakup czegokolwiek od tego dewelopera. Wielomiesięczne opóźnienia, przekraczające pół roku, a wszystko wskazuje na to, że jeszcze wiele miesięcy przed nami. Stan lokali przy wydaniu kluczy bardzo słaby, zdecydowanie odbiega od standardu jaki miał być. Wszystko robione przez wiele różnych ekip, partactwo i bylejakość. Wciąż niepodłączone są media, nie podana jest też data kiedy to nastąpi (gdyż twierdzą, że nie mają takiego obowiązku). Kłamią, mydlą oczy, nie mają szacunku do klienta. Jedyna osoba podana do kontaktu z firmą, nie odbiera telefonów, odpisuje na maile z wielodniowym opóźnieniem albo w ogóle. Żałujemy zakupu, gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać z całą pewnością nie kupilibyśmy nic od tej firmy.

 • Woj
  Gość
  2020-08-21 11:39:35
  Potwierdzam wszystkie komentarze,kolejny przykład to ul.Jesiennicka.
  Omijajcie szerokim łukiem tych partaczy i naciagaczy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.