Europa Ubezpieczenia wybiera Quorum na nowe biuro we Wrocławiu


2022.04.28
Autor: Urbanity.pl
Grono najemców pierwszego budynku kompleksu wielofunkcyjnego Quorum nad brzegiem Odry we Wrocławiu powiększyło się o kolejną firmę. Swoje biuro w biurowcu ulokowało towarzystwo ubezpieczeniowe - Europa Ubezpieczenia.

Quorum D to pierwszy z budynków, jaki powstaje w ramach inwestycji firmy Cavatina Holding nad brzegiem Odry we Wrocławiu. Będący na ukończeniu 6-kondygnacyjny budynek dostarczy na rynek ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A.

Nowym najemcą biurowca Quorum D została Europa Ubezpieczenia, która wynajęła ponad 1 900 mkw. przestrzeni do pracy. To dwa towarzystwa ubezpieczeniowe – majątkowa TU Europa i życiowa TUnŻ Europa - działające na polskim rynku od ponad 25 lat. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu i liczy ponad 300 pracowników. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza Colliers.

Oddanie do użytku biurowca ma nastąpić jeszcze w tym kwartale. Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, Cavatina przystąpi do przygotowywania przestrzeni pod indywidualne potrzeby najemców. Quorum D to wiele udogodnień dla najemców, w tym m.in. miejsca parkingowe dla ponad 280 pojazdów, a także wewnętrzne zielone patio

Wielofunkcyjny kompleks Quorum obejmie w sumie pięć budynków integrując przestrzenie usługowe, biurowe i mieszkaniowe. Na poziomie podium oraz czwartej kondygnacji przewidziano dostępne dla pracowników i mieszkańców tarasy i zielone przestrzenie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.