Była Legnicka Park Popowice, będzie Vision Offices

2017.11.09

Szykuje się remont biurowca przy ulicy Legnickiej 55 we Wrocławiu, który do tej pory nosił nazwę Legnicka Park Popowice. Dzięki inwestycji, budynek oprócz zmiany wyglądu zewnętrznego, zyska nową nazwę - Vision Offices.

Vision Offices będzie budynkiem biurowym, który do tej pory nazywał się Legnicka Park Popowice. Biurowiec z krzywymi oknami - jak mówią o nim wrocławianie - wkrótce zyska nowy wygląd zewnętrzny, system identyfikacji biurowca i najemców.

W pierwszych miesiącach obecności na projekcie podpisaliśmy nowe umowy z dotychczasowymi kluczowymi najemcami, którzy zarówno powiększyli swoje dotychczasowe powierzchnie, jak i przedłużyli umowy najmu. Tym bardziej nas to cieszy, bo są to firmy, które działają w budynku od początku jego istnienia


- mówi Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView odpowiedzialna od początku tego roku za zarządzanie budynkiem i koordynację najmu.

W ramach inwestycji, Vision Offices zyska nową elewację, która zmieni kolorystykę na biało-szaro-grafitową. Pojawi się nowy system wizualizacji logotypów najemców: pojawi się pas reklamowy nad lokalami handlowymi oraz nowoczesne podświetlane pylony na obu szczytach budynku.

Całość zwieńczy podwyższenie elewacji zachodniej z podświetloną nazwą i logo Vision Offices.

Najmniejszy z dostępnych modułów biurowych to 40 mkw. Powierzchnia całego wolnego piętra to z kolei 1400 mkw. Łącznie w budynku znajduje się 7 700 mkw. powierzchni biurowej oraz 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, zlokalizowanej na parterze. W podziemnej hali garażowej znajduje się 170 miejsc postojowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Vision Offices

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.