Miniaturka Bulwar Mały Książę

Bulwar Mały Książę
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Opolska, Zagłębiowska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 kwiecień
Zakończenie budowy
2020 styczeń
Inwestor/deweloper
Inwestgrupa

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Lokale mieszkalne
234
Windy
2 szt.

Opis

Zespół budynków mieszkalnych przy Opolskiej , Zagłębiowskiej to trzypiętrowe osiedle mieszkaniowe, które zostało wzniesione we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Konstrukcja osiedla Bulwar Mały Książę rozpoczęła się w drugim kwartale 2016 i trwała 45 miesięcy. Deweloperem projektu jest spółka Inwestgrupa z Wrocławia. Nieopodal znajdują się Tęczowe Osiedle, Osiedle Księżno i zespół mieszkalny Rybnicka 61.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę zespołu siedmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • metraż/powierzchnia lokali mieszkalnych została rozplanowana od 33 do 80 metrów kwadratowych, w układach od 1-, do 4-pokoi
 • mieszkania na parterze mają ogródki i tarasy
 • realizacja inwestycji podzielona została na etapy, a w pierwszym z nich powstaną dwa pierwsze budynki mieszkalne
Ostatnio zmodyfikowano 2020-05-07 10:26:52

Powiązane firmy

Forum opinii Bulwar Mały Książę


 • Anonymous
  Gość
  2019-01-18 22:19:22
  Fajnie, ze bloki są niskie i nie ma setki sąsiadów dookoła, ale po 1.5 roku mieszkania tutaj dalej czuje się jak na budowie. Deweloper nie dba o szczegóły. Klatka jak w blokach socjalnych, najtańsze materiały, a winda nawet nie posiada lustra. Oświetlenie i infrastruktura na zewnątrz tez nie powala na kolana. Do osiedla ciężko trafić bazując na nawigacji, brak miejsca dla dzieci i jakiegokolwiek życia osiedlowego. Kolejnym minusem jest brak chodnika od osiedla w stronę miasta (trzeba przejść przez ruchliwa ulicę w miejscu nieoznakowanym przejściem dla pieszych) żeby dostać się na chodnik po drugiej stronie, mało komfortowe rozwiązanie.

 • Tyi
  Gość
  2019-01-19 20:55:58
  Ogólnie budynki są dość ładne wizualnie. Zgadzam się z przedmówcą, że brakuje jednak dbałości o mieszkańców pod względem braku chodniku od osiedla i pasów, żeby dostać się na drugą stronę drogi. Windy powinny mieć lustra. Oprócz tego deweloper mało troszczy się o detale. Porównując to osiedle z Rosarium od razu rzuca się w oczy , że na Rosarium jest wszystko bardziej dopilnowane. Na Bulwarze przydała by się piękna zieleń, na pewno jakiś sklep osiedlowy i ułatwienia dla mieszkańców w postaci, np. siłowni na zewnątrz, alei drzewek ozdobnych, właściwego ogrodzenia terenu.

 • Przychylny
  Gość
  2019-02-18 21:26:53
  Obserwując budowę kolejnych etapów Bulwaru Mały Książę można mieć wrażenie, że deweloper nie pomyślał o ważnych aspektach życia osiedlowego. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to typowe osiedle- układ bloków w jednej linii nie daje poczucia pewnej enklawy. Po drugie brakuje sklepów. Przydałyby się 2 sklepy na samym osiedlu. Dojazd do osiedla jest fatalny, prowadzi przez drogę główną. Nie ma chodników. Pod względem komunikacji autobus dwóch linii i 700 m do tramwaju 3 i 5. Supermarket, który nie należy do tanich. Ewidentnie przy projektowaniu osiedla zabrakło myślenia perspektywicznego. Mieszkania 4-pokojowe są bardzo małe.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.