Miniaturka Bulwar Mały Książę

Bulwar Mały Książę
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Opolska, Zagłębiowska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016 kwiecień
Inwestor/deweloper
Inwestgrupa

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Lokale mieszkalne
234
Windy
2 szt.

Opis

Zespół budynków mieszkalnych przy Opolskiej , Zagłębiowskiej to trzypiętrowe osiedle mieszkaniowe, które jest wznoszone we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Deweloperem projektu jest spółka Inwestgrupa z Wrocławia. Nieopodal znajdują się Tęczowe Osiedle i gmach Opolska II oraz budowane jest Osiedle Księżno.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę zespołu siedmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • metraż/powierzchnia lokali mieszkalnych została rozplanowana od 33 do 80 metrów kwadratowych, w układach od 1-, do 4-pokoi
 • mieszkania na parterze mają ogródki i tarasy
 • realizacja inwestycji podzielona została na etapy, a w pierwszym z nich powstaną dwa pierwsze budynki mieszkalne
Ostatnio zmodyfikowano 2017-07-28 12:08:52

Powiązane firmy

Forum opinii Bulwar Mały Książę


 • Anonymous
  Gość
  2019-01-18 22:19:22
  Fajnie, ze bloki są niskie i nie ma setki sąsiadów dookoła, ale po 1.5 roku mieszkania tutaj dalej czuje się jak na budowie. Deweloper nie dba o szczegóły. Klatka jak w blokach socjalnych, najtańsze materiały, a winda nawet nie posiada lustra. Oświetlenie i infrastruktura na zewnątrz tez nie powala na kolana. Do osiedla ciężko trafić bazując na nawigacji, brak miejsca dla dzieci i jakiegokolwiek życia osiedlowego. Kolejnym minusem jest brak chodnika od osiedla w stronę miasta (trzeba przejść przez ruchliwa ulicę w miejscu nieoznakowanym przejściem dla pieszych) żeby dostać się na chodnik po drugiej stronie, mało komfortowe rozwiązanie.

 • Tyi
  Gość
  2019-01-19 20:55:58
  Ogólnie budynki są dość ładne wizualnie. Zgadzam się z przedmówcą, że brakuje jednak dbałości o mieszkańców pod względem braku chodniku od osiedla i pasów, żeby dostać się na drugą stronę drogi. Windy powinny mieć lustra. Oprócz tego deweloper mało troszczy się o detale. Porównując to osiedle z Rosarium od razu rzuca się w oczy , że na Rosarium jest wszystko bardziej dopilnowane. Na Bulwarze przydała by się piękna zieleń, na pewno jakiś sklep osiedlowy i ułatwienia dla mieszkańców w postaci, np. siłowni na zewnątrz, alei drzewek ozdobnych, właściwego ogrodzenia terenu.

 • Przychylny
  Gość
  2019-02-18 21:26:53
  Obserwując budowę kolejnych etapów Bulwaru Mały Książę można mieć wrażenie, że deweloper nie pomyślał o ważnych aspektach życia osiedlowego. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to typowe osiedle- układ bloków w jednej linii nie daje poczucia pewnej enklawy. Po drugie brakuje sklepów. Przydałyby się 2 sklepy na samym osiedlu. Dojazd do osiedla jest fatalny, prowadzi przez drogę główną. Nie ma chodników. Pod względem komunikacji autobus dwóch linii i 700 m do tramwaju 3 i 5. Supermarket, który nie należy do tanich. Ewidentnie przy projektowaniu osiedla zabrakło myślenia perspektywicznego. Mieszkania 4-pokojowe są bardzo małe.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.