Biurowiec w centrum Wrocławiu wkrótce oddany do użytku. Nowym najemcą firma programistyczna


2023.05.31
Autor: Bartosz Motorek
Będący na ukończeniu nowoczesny biurowiec Infinity we Wrocławiu pozyskał kolejnego najemcę i już niemal w połowie jest skomercjalizowany. Inwestycja przy placu Jana Pawła II ma być gotowa pod koniec czerwca 2023 roku.

Do grona najemców biurowca Infinity we Wrocławiu dołączyła firma ingage Poland, która oferuje specjalistyczne oprogramowanie Investor Relations (IR). Nowy najemca jest szybko rozwijającą się firmą programistyczną, a platforma ingage to kompleksowy pakiet oprogramowania do relacji inwestorskich, który wspiera światowej klasy zespoły IR w stu dużych notowanych spółkach z piętnastu krajów na całym świecie.

Nowe biuro firmy mieściło się będzie przy placu Jana Pawła II we Wrocławiu, na piątym piętrze budynku o łącznej powierzchni prawie 700 mkw. Podpisanie umowy sprawia, że Infinity jeszcze przed ukończeniem jest skomercjalizowany w niemal 50 proc., a znaczna część pozostałej przestrzeni jest przedmiotem zaawansowanych rozmów oraz negocjacji. Wśród pozostałych firm, które wynajęły biura w Infinity są m.in. Divante – globalny dostawca rozwiązań eCommerce, firma FutureMeds, specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych nowych leków i terapii czy „UP” Klub Fitness z Misją.

Infinity to 7-kondygnacyjny biurowiec w standardzie klasy A, który dostarczy na rynek 18 727 m kw. powierzchni biurowej, 1 561 m kw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych. Na dachu budynku zaplanowano tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia AD Studio, a generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Komercjalizacją zajmuje się firma JLL.

Obecnie na placu budowy trwają intensywne prace instalacyjne i wykończeniowe. Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na koniec czerwca 2023 r.

Komentarze


  • Ón
    Gość
    2023-06-01 20:35:21
    " Biurowiec w centrum Wrocławiu..." gratuluję chwytliwego tytułu. Czy ktoś w ogóle robi korektę tych waszych wypocin?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.