Archicom rusza ze sprzedażą mieszkań i apartamentów na wrocławskiej wyspie


2022.11.07
Autor: Piotr Maślak
Nadodrzańska wyspa Kępa Mieszczańska z kolejną ofertą nowych mieszkań od dewelopera Archicom, który uruchomił właśnie sprzedaż apartamentów i mieszkań na osiedlu River Point 2.

Archicom wprowadził do sprzedaży mieszkania i apartamenty z powstającego II etapu osiedla River Point na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. W ofercie znajduje się 165 lokali o metrażach od 25 do 72 mkw. w rozkładach 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Mieszkania będą miały ponadstandardową wysokość rzędu 2,71 m., a te zlokalizowane na parterze posiadały będą tarasy. W garażach podziemnych na poziomie -1 i -2 zaplanowano miejsca postojowe oraz stacje ładowania aut elektrycznych. Powstaną ponadto stojaki i rowerownie.

Nadodrzańska wyspa Kępa Mieszczańska gwarantuje dostęp do zrewitalizowanych, zielonych bulwarów i wielu zabytkowych obiektów, takich jak XIX-wieczna stajnia czy centrum sztuki Piekarnia. Wkrótce mieszkańcy tej wrocławskiej wyspy będą mogli również korzystać z Parku Mieszczańskiego o powierzchni około 4 ha.

XIX-wieczna stajnia, która mieści się pomiędzy budynkami KM4 i KM6) osiedla River Point, jest wpisana do rejestru zabytków. W odnowionym obiekcie znajdzie się przestrzeń pod apartamenty oraz lokale handlowe i gastronomiczne.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.