Apartamenty premium nad Odrą w centrum Wrocławia. Rusza sprzedaż Quorum


2022.07.06
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Na wrocławski rynek apartamentów premium trafiło ponad 300 mieszkań o wysokim standardzie, które powstają w ramach największego na Dolnym Śląsku projekt typu mixed-use - Quorum. Apartamenty będą gotowe w połowie przyszłego roku.

Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A., ruszyła ze sprzedaż apartamentów premium, które powstają w ramach kompleksu wielofunkcyjnego Quorum we Wrocławiu. Tuż nad Odrą powstaje wieża mieszkalna, w której znajdzie się 341 mieszkań o bardzo wysokim standardzie.

ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z BUDOWY KOMPLEKSU QUORUM

W ofercie znajdują się mieszkania od Resi Capital w zróżnicowanych metrażach od 25 do 79 mkw., w układach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. W sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim z opcją wyboru wykończenia „pod klucz” w jednym z dwóch wariantów: „Premium” oraz „Komfort”. Deweloper daje możliwość łączenia mieszkań. Do każdego przynależeć będzie miejsce parkingowe. W ofercie dostępne będą również komórki lokatorskie.

W powstającej wieży mieszkaniowej Quorum zaplanowano ponadto przestrzenie usługowe i biurowe, uzupełnione strefami zieleni i relaksu.

Obecnie trwają prace budowlane przy realizacji wieży mieszkaniowej, która będzie miała wspólną podstawę ze 140-metrową wieżą biurową. Na najwyższej, trzydziestej piątej kondygnacji mieścił się będzie taras widokowy z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Wrocławia. Wieża biurowa stanie się drugim najwyższym budynkiem stolicy Dolnego Śląska.

Parter kompleksu Quorum od strony wschodniej, północnej i zachodniej zostanie zagospodarowany pod przestrzeń usługową. Na podium całego kompleksu oraz na poziomie czwartej kondygnacji zaprojektowano także dostępne dla wszystkich pracowników i mieszkańców tarasy oraz zielone przestrzenie. Ponadto od południowej strony budynku D, po przeciwnej stronie ulicy, powstaną ogólnodostępne tereny zielone i deptak.

Quorum powstaje w centrum Wrocławia, nad Odrą przy ulicy Sikorskiego.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.