Apartamenty nad brzegiem rzeki Odry od Dom Development

2019.02.15

Dom Development zrealizuje na wyspie Kępa Mieszczańska, z widokiem na panoramę Wrocławia, inwestycję apartamentową przy ulicy Księcia Witolda 28. Deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań.

Apartamenty Księcia Witolda składały się będą z 5-piętrowego budynku, w którym zaplanowano 128 apartamentów zróżnicowanych metrażach: mniejsze lokale typu studio o powierzchniach od 33,5 do 54,7 mkw., średnie mieszkania od 54,7 do 88,9 mkw. oraz wielopokojowe penthouse’y o powierzchni powyżej 100 mkw. zlokalizowane na najwyższych piętrach.

Inwestycja, która powstanie przy ulicy Księcia Witolda 28 na wyspie Kępa Mieszczańska, łączy w sobie nowoczesną architekturę z elementami charakterystycznymi dla stylowej, miejskiej kamienicy. Jasnoszara elewacja przełamana zostanie ciemniejszymi zdobieniami przy balkonach.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z półotwartych dziedzińców, wychodzących bezpośrednio na bulwary Odry. W apartamentowcu zaplanowano również 10 lokali handlowo-usługowych w wydzielonej parterowej strefie.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Dziewoński-Łukasiewicz. Przekazanie kluczy do mieszkań w Apartamentach Księcia Witolda zaplanowano na grudzień 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamenty Księcia Witolda, Dom Development, Dziewoński Łukasiewicz Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.