Lubin kolejnym miastem w woj. dolnośląskim z N-Parkiem


2021.07.06
Autor: Urbanity.pl
Grupa Napollo przygotowuje się do budowy nowego centrum handlowego w Lubinie. Kolejny N-Park powstanie w okolicy wschodniej obwodnicy miasta.

Nowy kompleks handlowy w Lubinie będzie obiektem typu convenience, w którym każdy sklep ma osobne zewnętrzne wejście. Inwestycja Grupy Napollo powstanie na działce o powierzchni 1,5 ha, zlokalizowanej na rogu ulicy Ścinawskiej i Zielonogórskiej, w okolicy wschodniej obwodnicy miasta.

N-Park w Lubinie będzie parterowym budynkiem, który zaoferuje około 5 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej do wynajęcia. W centrum handlowym otwarte zostaną sklepy z ofertą m.in. spożywczą, drogeryjną czy odzieżową. N-Park Lubin stworzy obszar zakupowy, wraz z istniejącym już sklepem Agata Meble.

Obecnie inwestor jest na etapie załatwiania zgód administracyjnych. Inwestycja ma być gotowa w drugiej połowie 2022 roku.

Komentarze


 • Al
  Gość
  2021-07-07 21:32:32
  Rozwijać miasto trzeba,ale co z naszym Centrum przesiadkowym PKP,PKS.z przejściem tzw.kladka. ? Nie wszyscy mają po 3 samochody, chcielibyśmy godnie czekać na PKS,PKP na porządnych dworcach.Gornicze miasto,aż wstyd,że nikogo to nie obchodzi.A co zamiast Tesco?

 • Ja
  Gość
  2021-07-08 07:08:42
  Kolejne centrum handlowe? Ile takich zmieści się w jednym mieście?

 • KK
  Gość
  2021-07-08 07:44:59
  Miastu bardziej potrzebne są: piesze połączenie os. Przylesie z centrum (kładka lub naziemne), dworce: kolejowy i autobusowy oraz dogodniejsze połączenie między nimi, komunikacja miejska tzw. małą obwodnicą z Przylesia na Stary Lubin niż kolejne centrum handlowe.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.