Zawieszono wiechę na budowie CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze


2015.03.25
Autor: Urbanity.pl
Na budowie Centrum Handlowego Nowy Rynek w Jeleniej Górze, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co symbolizuje, że zakończyła się realizacja stanu surowego budynku. Inwestycja obecnie wkracza w kolejną fazę i rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Obecnie na budowie galerii trwa m.in. wykończenie parkingu na dachu obiektu oraz garażu, w którym znajdzie się miejsce na około 800 stanowisk.

Wykonujemy izolacje termiczne, montujemy ściany działowe na kondygnacjach nadziemnych oraz układamy nawierzchnię parkingu. Jednocześnie wyposażamy wnętrza obiektu w instalacje techniczne


- mówi Przemysław Grot, Project Manager Nowego Rynku, TK Development.

Równolegle trwa podpisywanie umów z kolejnymi najemcami galerii. W ostatnim czasie inwestor poinformował o dwóch nowych umowach najmu - z markami markami odzieżowymi Olsen i Pierre Cardin. Wśród pozostałych najemców znajdziemy m.in. H&M, Sportisimo, Mohito, Sinsay, Reserved, Cropp, House, Bershka, Stradivarius, CCC, Deichmann, drogeria Rossmann, salon elektroniki użytkowej Media Expert, i największy w Jeleniej Górze sklep Intermarche.

Zarządcą CH Nowy Rynek została wybrana firma doradcza Cushman & Wakefield.

Nowy Rynek jest wspólnym projektem realizowanym przez dewelopera TK Development i fundusz inwestycyjny Heitman. Projekt architektoniczny przygotowało biuro projektowe Arkus, a wykonawcą inwestycji jest firma Erbud S.A.

Całkowita wartość inwestycji to 55 mln euro. Oddanie projektu do użytku zaplanowano na październik tego roku.

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Nowy Rynek, Erbud, Cushman & Wakefield Healey & Baker, TK Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.