Cordia: trzy inwestycje w realizacji

2017.09.13

Cordia realizuje trzy duże inwestycje mieszkaniowe w Polsce: w Warszawie i Krakowie. Obejmują one łącznie blisko 500 mieszkań. Warszawskie Zielone Bemowo otrzymało już prawomocne pozwolenie na budowę. Natomiast krakowskie Cystersów Garden ma prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a Supernova w tym samym mieście - generalnego wykonawcę.

W dniu 13 lipca uprawomocniło się pozwolenie na budowę I etapu Zielonego Bemowa.

Zielone Bemowo powstanie przy ulicy Lazurowej, pomiędzy Górczewską a Batalionów Chłopskich. Zielone Bemowo to w pierwszym etapie dwa budynki, w których znajdzie się 112 mieszkań i 8 lokali usługowych. Metraż mieszkań waha się od 33 do 120 mkw.

Projekt został przygotowany przez Grupę 5 Architekci.

Również krakowskie projekty Cordii bez przeszkód weszły w fazę realizacji.
Osiedle Cystersów Garden na krakowskich Grzegórzkach otrzymało już prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W I etapie powstało 146 apartamentów w budynkach z wewnętrznym patio.

Mieszkańcy I etapu od blisko miesiąca otrzymują klucze do mieszkań. Projekt został sprzedany w ponad 90 proc. i wolnych pozostało zaledwie kilka mieszkań. Prace nad 177 mieszkaniami, które powstaną w tym etapie są zaawansowane i zakończą się na początku 2018r.

Jest znany również generalny wykonawca Supernovej. W ostatnich dniach sierpnia Cordia podpisała umowę z firmą Grimbud na budowę w systemie generalnego wykonawstwa. Wartość robót określono na około 29 mln złotych.

Do końca 2018 roku powstanie zespół 4 budynków z 184 mieszkaniami i z garażami podziemnymi.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Cordia Cystersów Garden, Osiedle Zielone Bemowo, Osiedle Supernova, Cordia Polska

Komentarze


  • Kam
    Gość
    2018-01-06 11:47:37
    Drodzy zainteresowani.
    Zanim choćby pomyślcie o tym deweloperze proszę przeczytajcie fora, choćby zielonego Bemowa...
    Uwaga, oszuści!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.