W Mielnie rusza budowa II etapu inwestycji Rezydencja Park Rodzinna

2016.07.27

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w drugim etapie inwestycji Rezydencja Park Rodzinna w Mielnie. Inwestorem projektu jest firma Firmus Group.

W pierwszym tygodniu po ogłoszeniu przedsprzedaży zarezerwowano już prawie 35 proc. mieszkań. Zainteresowanie ze strony klientów pierwszym etapem inwestycji sprawiło, że deweloper niezwłocznie po jego zakończeniu rozpoczął realizację kolejnego budynku.

Rezydencja Park Rodzinna II powstaje na działce przy ulicy Orła Białego i Kopernika w Mielnie. W ramach tej części kompleksu powstanie budynek z 32 mieszkaniami z przestronnymi tarasami. W ofercie głównie dostępne są lokale dwupokojowe o powierzchni od 36 mkw. do 44 mkw. Pod obiektem znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną windę oraz lobby dla mieszkańców. Cena mieszkań waha się od 8 500 zł/mkw. do 10 500 zł/mkw.

Oddanie do użytku tej części kompleksu zaplanowano na koniec maja przyszłego roku. Generalnym wykonawcą jest firma PB Kuncer, a projekt wykonali architekci Marek Antoszczyszyn i Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Rezydencja Park Rodzinna, Studio Projektowe AB, Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.