Rozbudowa Karuzeli Września. Nowe sklepy za dwa lata

2020.09.07

Ruszyły prace projektowe rozbudowy centrum handlowego Karuzela, które zlokalizowane jest we Wrześni.

Rozbudowa centrum handlowego Karuzela we Wrześni polegała będzie na budowie osobnego budynku w postacji parku handlowego, który mieścił się będzie naprzeciwko istniejącej galerii Karuzela. Inwestycja sprawi, że będzie to największe w regionie centrum handlowe dla mieszkańców miasta i najbliższych okolic.

Nowy budynek Karuzeli będzie oferował około 8 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której otwartych zostanie kolejnych kilka sklepów. Łącznie galeria we Wrześni zostanie powiększona z obecnych 12 000 mkw. do ponad 20 000 mkw. powierzchni. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na 2022 rok.

Formuła parku handlowego, z dużym parkingiem i dostęp bezpośrednio do sklepów z zewnątrz oraz brak części wspólnych to obecnie najbardziej bezpieczna forma handlu, która sprawdziła się nawet w dobie koronawirusa. Nowy Park Handlowy będzie uzupełnieniem istniejącej galerii Karuzela zarówno o brandy modowe jak i nowe koncepty
powiedział: Janusz Botorek, członek zarządu Karuzela Holding

Obecnie Karuzela we Wrześni oferuje 12 000 mkw. powierzchni, na której funkcjonują takie sklepy jak: Intermarche, Reserved, Sinsay , House, Cropp, Media Expert, Martes Sport, Rossmann, , CCC, Deichmann, KIK, Delaz, Pepco, Empik, Apart i Carte D'Or. Zmotoryzowani klienci galerii mogą korzystać z parkingu samochodowego na 400 stanowisk.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Handlowa Karuzela

Komentarze


  • Mieszkaniec
    Gość
    2020-09-09 22:46:47
    Wygląda interesująco

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.