Rozbudowa Karuzeli Września. Nowe sklepy za dwa lata

2020.09.07
Autor: Urbanity.pl

Ruszyły prace projektowe rozbudowy centrum handlowego Karuzela, które zlokalizowane jest we Wrześni.

Rozbudowa centrum handlowego Karuzela we Wrześni polegała będzie na budowie osobnego budynku w postacji parku handlowego, który mieścił się będzie naprzeciwko istniejącej galerii Karuzela. Inwestycja sprawi, że będzie to największe w regionie centrum handlowe dla mieszkańców miasta i najbliższych okolic.

Nowy budynek Karuzeli będzie oferował około 8 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której otwartych zostanie kolejnych kilka sklepów. Łącznie galeria we Wrześni zostanie powiększona z obecnych 12 000 mkw. do ponad 20 000 mkw. powierzchni. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na 2022 rok.

Formuła parku handlowego, z dużym parkingiem i dostęp bezpośrednio do sklepów z zewnątrz oraz brak części wspólnych to obecnie najbardziej bezpieczna forma handlu, która sprawdziła się nawet w dobie koronawirusa. Nowy Park Handlowy będzie uzupełnieniem istniejącej galerii Karuzela zarówno o brandy modowe jak i nowe koncepty
powiedział: Janusz Botorek, członek zarządu Karuzela Holding

Obecnie Karuzela we Wrześni oferuje 12 000 mkw. powierzchni, na której funkcjonują takie sklepy jak: Intermarche, Reserved, Sinsay , House, Cropp, Media Expert, Martes Sport, Rossmann, , CCC, Deichmann, KIK, Delaz, Pepco, Empik, Apart i Carte D'Or. Zmotoryzowani klienci galerii mogą korzystać z parkingu samochodowego na 400 stanowisk.

Inne wiadomości o Galeria Handlowa Karuzela

Komentarze


 • Mieszkaniec
  Gość
  2020-09-09 22:46:47
  Wygląda interesująco

 • A.M
  Gość
  2022-01-17 19:52:50
  Na kiedy planowane jest otwarcie ? Bo żadnych prac tam nie widać

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.