Nowe mury na Nowych Ogrodach

2016.09.09

Deweloper Proxin Ogrody ruszył z rozbudową osiedla Nowe Ogrody. III etap zakłada wybudowanie 107 mieszkań dostępnych w trzech opcjach z ogródkiem, tarasem lub balkonem. Powstanie również 6 lokali usługowo-handlowych, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Projekt zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Osiedle Nowe Ogrody tętni życiem, deweloper poinformował o planach na najbliższy czas. II etap inwestycji jest gotowy w 90%, a data jego zakończenia to listopad 2016 roku. Inwestor nie zwalnia tempa i rozpoczął już III etap, a w przygotowaniu znajduje się kolejny, IV. Aktualnie powstały mury hali garażowej, wylewane są stropy na parterze i rozpoczęto prace murarskie na I piętrze. Prace zaplanowano do IV kwartału 2018 roku.

Zainteresowanie klientów budowanymi przez nas mieszkaniami jest duże. Dlatego też prace nad IV etapem znajdują się już na zaawansowanym etapie. Już wkrótce oferta Nowych Ogrodów wzbogaci się o kolejne powierzchnie


- podkreśla Marlena Zapalska, Prezes spółki Proxin Ogrody.

W III etapie powierzchnia mieszkań wynosi od 27 do 78 mkw. Deweloper zapewnia funkcjonalne i ustawne pomieszczenia, ogródek, przestronny taras lub balkon. Na terenie osiedla powstaną parkingi z miejscami postojowymi dla mieszkańców, drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenia i plac zabaw dla dzieci

III etap osiedla Nowe Ogrody to 107 mieszkań. Ich cena waha się między 5 900 zł brutto a 6 200 zł brutto. Ponadto powstanie 6 lokali usługowo-handlowych, których cena za metr kwadratowy to 7 000 zł brutto. Deweloper stawia również podziemną halę garażową z 150 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.