Na Mazurach w Starych Jabłonkach oddano po remoncie Hotel Anders


2021.09.21
Autor: Urbanity.pl
Zakończył się remont Hotelu Anders, który znajduje się w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich.

Hotel Andres w Starych Jabłonkach zmienił się nie do poznania. Dobiegł końca trwający od 2019 roku remont obiektu położonego w sercu legendarnych Lasów Taborskich, nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały.

W ramach inwestycji metamorfozę przeszło wnętrze hotelu, lobby recepcyjne, strefa chillout z kręgielnią, sale konferencyjne oraz zewnętrzny hotelowy dziedziniec. Dodatkowo na plaży nad jeziorem urządzono camper park. Za projekt przebudowy hotelu odpowiada pracownia Dżus Architekci z Olsztyna, a rolę współprojektanta pełniła natomiast spółka Trust Us.

Wszystkie pokoje w Hotelu Anders zyskały nowy wygląd i wyposażenie. Powstały także dwa nowe apartamenty, w tym luksusowy 100-metrowy apartament z przestrzenią służącą spotkaniom biznesowym.

Hotel Andres w Starych Jabłonkach oferuje liczne udogodnienia, w tym m.in. basen, sauny, SPA, kręgielnia, dyskoteka, korty tenisowe, rowery, sprzęt wodny, 2 puby, automaty do gier, taras w widokiem na jezioro, plaża nad jeziorem, 11 ha terenu zielonego, boiska do siatkówki plażowej, piłki ręcznej plażowej i piłki nożnej, siłownia, bilard.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.