Kaufland
Ostróda, Piastowska 5

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Piastowska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
handlowo-usługowy
Status
ukończony

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
1

Opis

Kaufland to parterowy market handlowy, który został wzniesiony w mieście Ostróda, stoi wzdłuż ulicy Piastowskiej 5. W pobliżu stoją Kościół pw Błogosławionych Hiacynty i Franciszka i gmach Amfiteatr oraz przebudowywana jest Galeria Mazurska.

Informacje dodatkowe

 • pierwszy obiekt tej sieci w mieście
 • obiekt należy do sieci sklepów należących do niemieckiej grupy Schwarz obejmującej także sieć sklepów Lidl. Działa w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, w Chorwacji, w Rumunii i w Bułgarii
 • budynki tej sieci zaliczają się do grupy obiektów handlowych o dużej powierzchni, z niewielką galerią handlową
 • godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 07:00-22:00, niedziela: 09:00-20:00
Ostatnio zmodyfikowano 2009-12-29 10:11:53

Forum opinii Kaufland


 • Barbara
  Gość
  2012-06-25 23:38:52
  Nigdy, w zadnej sieci tak mnie nie potraktowano! Jak zlodzieja! Maja monitoring,a oskarzaja ludzi bezpodstawnie,tam zaczepia sie osobe(ochroniarz)przy wyjsciu i proponuje sie udanie do pomieszczenia z toaletami!!!! Nie poprosil ekspedientki jako swiadka!!! W celu pt. "pokaz zlodzieju co masz w torebce". Skandal!! Pan pseudo-ochroniarz ma numer 017/TO-zabawa w detektywa,gratuluję.Nawet cham nie przeprosił!!!A ja z nerwow malo zawalu nie dostalam.Wczoraj wyszlam ze szpitala. TO JUZ NIE BEDZIE MOJ ULUBIONY SKLEP!!!
  A lumpów z przedsionka nie sa w stanie przegonic,smród,bród i ubóstwo. W toaletach papieru nie ma.Przy wagach ciagle brak tasmy.Artykuly bez cen.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.