Otwarcie 4-gwiazdkowego hotelu w centrum Elbląga


2021.05.04
Autor: Urbanity.pl
W centrum Elbląga otwarty został nowy hotel polskiej sieci Focus Hotels S.A., który jest pierwszym obiektem funkcjonującym pod tym szyldem w województwie warmińsko-mazurskim.

1 maja Focus Hotels S.A., spółka należąca do Grupy Kapitałowej Immobile podpisała piętnastoletnią umowę dzierżawy obiektu w centrum Elbląga.

Focus Hotel Premium Elbląg zlokalizowany jest przy ulicy Stary Rynek i oferuje łącznie 85 pokoi, w tym 5 apartamentów oraz zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 600 mkw. W obiekcie znajduje się również strefa Wellness & SPA, basen, sauna, sala fitness, a także restauracja, która znalazła się w przewodniku kulinarnym Gault&Millau. Goście hotelowi mogą korzystać z podziemnej hali garażowej.

Elbląski obiekt dołączył do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Sopocie, Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lublinie.

Nowy hotel oferuje szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Komentarze


 • Prt
  Gość
  2021-05-04 08:56:33
  Jaki nowy, stary i stary, hotel Elbląg z zsgrxybialym basenem psującym się.

 • Jacie
  Gość
  2021-05-04 13:45:12
  Zmiana nazwy jak hypernovs na Carrefour a nie otwarcie nowego

 • Ja
  Gość
  2021-05-05 06:38:16
  To miło, że w wyposażeniu pokoju hotelowego jest łóżko ;-)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.