Otwarcie pierwszego sklepu w EDS Park Opatów

2019.11.14

W Opatowie odbyło się otwarcie pierwszej zakończone inwestycji spółek EDS Retail Park i Higasa Properties. Pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w elektromarkecie Media Expert.

EDS Park Opatów to niewielki park handlowy, który powstał na działce przy ulicy Kopernika 15. Budowa, która ruszyła w kwietniu br., właśnie się zakończyła, a budynek został oddany do użytku. Najwcześniej, bo 14 listopada rano pierwszych klientów przyjął sklep Media Expert, natomiast pozostali najemcy - Rossmann i Pepco zostaną otwarte do końca miesiąca.

Otwarty został już salon Media Expert o powierzchni 354 mkw., natomiast Pepco funkcjonowało będzie w lokalu o powierzchni 448 mkw., a Rossmann na 367 mkw. W EDS Park Opatów działał będzie również bankomat Euronet, a dla osób niepełnosprawnych przygotowana została winda. Na zewnątrz obiektu znajduje się parking samochodowy na 21 miejsc.

Budowa opatowskiego parku została pokryta ze środków indywidualnych inwestorów, w formule Higasa Club. Inwestorzy już przygotowują się do otwarcia kolejnych parków. Jeszcze w tym roku oddany zostanie EDS Park Debrzno o powierzchni najmu na poziomie 1 400 mkw., a także pierwszy etap EDS Park Legnica o powierzchni 1 100 mkw. Wkrótce rozpocznie się budowa podobnego obiektu w Redzie, który zaoferuje 3 300 mkw. W przygotowaniu są kolejne inwestycje.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o EDS Retail Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.