Pierwszy hotel znanej sieci w Kielcach już otwarty


2023.06.05
Autor: Bartosz Motorek
Otwarty został przy ulicy Warszawskiej 19 w Kielcach hotel sieci B&B Hotels, który poszerzył świętokrzyską bazę hotelową o ponad 100 pokoi.

B&B Hotel Kielce Centrum, który położony jest na działce przy ulicy Warszawskiej 19, został uroczyście otwarty 1 czerwca br. Pierwszy hotel tej sieci w Kielcach oferuje 114 klimatyzowanych pokoi i spełnia najwyższe standardy w swojej kategorii.

Goście hotelowi mają do dyspozycji restaurację, bar, B&B Shop z napojami i przekąskami, przestronne lobby, 2 sale konferencyjne (na 16 osób każda, z możliwością łączenia) oraz prywatny parking samochodowy. Na terenie B&B HOTEL Kielce Centrum można bezpłatnie korzystać z szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Za projekt wnętrz nowo otwartego hotelu odpowiadają Jakub Berenson i Magdalena Kozak z pracowni Fit-Out Architekci Berenson. Hotelowe lobby, recepcję i restaurację zaaranżowano w stylu industrialnym. Zimne, twarde materiały charakterystyczne dla tego nurtu przełamano drewnem, ciepłymi akcentami oraz roślinnością.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.